Mesoestetic ha densimatrixUtworzono 2019-04-09 15:28:46

Skoncentrowany preparat z kwasem hialuronowym, który zapewnia skórze działanie nawilżające, przeciwstarzeniowe, ochronne i wypełniające. Zawiera kwas hialuronowy w kilku formach molekularnych (wielkości cząsteczek), aby uzupełnić jego deficyt w kluczowych warstwach skóry. Serum chroni kwas hialuronowy przed degradacją i blokuje wolne rodniki, zapobiegając starzeniu się skór. Produkt poprawia jędrność i elastyczność skóry, aby zredukować oznaki starzenia i zapobiegać ich powstawaniu. Zapewnia efekt silnego nawilżenia, odmłodzenia i delikatnego wypełnienia.

Innowacyjna formuła ha densimatrix łączy trzy unikalne kompleksy, które zapewniają synergiczne mechanizmy działania: wkład, ochronę i stymulację kwasu hialuronowego i włókien elastycznych.

Delikatna, lekko żelowa konsystencja, która natychmiast się wchłania. Dla każdego typu skóry odwodnionej, z oznakami starzenia. Po zabiegach medycyny estetycznej, śródskórnym podaniu kwasu hialuronowego dla wzmocnienia i utrwalenia rezultatów. Promuje syntezę kolagenu i elastyny, aby zapewnić jędrność i elastyczność tkanek i poprawić zmarszczki. Wszystkie rodzaje skóry. Wskazany w każdym wieku.

Dowiedz się więcej...