Centrum Kosmetyki Profesjonalnej SIGMA działa na rynku od 1992 roku. Przez ten długi czas zaufało nam setki partnerów i firm z którymi mamy przyjemność współpracować.


O nas...


Czas bywa naszym wrogiem, ale w tym konkretnym przypadku jest naszym sprzymierzeńcem. Jest wyznacznikiem naszego Sukcesu.


Nie bez powodu wzywamy Czas jako naszego orędownika. Początek lat dziewięćdziesiątych... wówczas zaczęła się nasza przygoda z Urodą, a co za tym idzie z biznesem.


Z górą ćwierć wieku dbamy o urodę i komfort Polek. Do gabinetów kosmetycznych dostarczamy profesjonalne produkty najwyższej jakości, sprawdzone w badaniach klinicznych, a co najważniejsze przynoszące satysfakcję pracującym na nich specjalistom oraz ich klientkom. Nasze kosmetyki są wyselekcjonowane z morza produktów oferowanych przez dużą liczbę producentów. Doświadczenie pozwala nam trafiać w dziesiątkę i wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniu salonów kosmetycznych, ośrodków SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej. A te z kolei mają rzesze zadowolonych klientek o których dobry wygląd i zdrowie mogą zadbać z całą odpowiedzialnością.


Zanim Panie pomyślą - w naszym Centrum Kosmetyki Profesjonalnej SIGMA - już to jest !


Niech współpraca z takimi markami jak Gernetic, Natinuel, Janssen, Matis, Mesoestetic, NeoStrata, Exuviance, Bielenda, Gehwol mówi sama za siebie. To, że kroczymy naprzód, gwarantuje nasz profesjonalny personel, który nieustannie szkoli naszych odbiorców czyli kosmetyczki, kosmetologów, manikiurzystki, przekazując nowości i trendy w tej dziedzinie. A ponieważ tylko ciągła nauka gwarantuje marsz do doskonałości, dlatego zapraszamy w nasze szeregi. Już dziś możesz dołączyć do grona naszych partnerów ! Zarejestruj się w naszym sklepie !