Super Diet Action Tonic Bio 20x15ml
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaSuper Diet Action Tonic Bio 20x15ml
ProducentSuperdiet
Id produktu9581
SymbolLSD12214
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Super Diet Action Tonic Bio suplement diety

Zawiera kofeinę (80 mg w dziennej porcji(1)). Nie zaleca się stosowania u dzieci, nastolatków, kobiet w ciąży i kobiet karmiących, a także u osób nadwrażliwych na działanie kofeiny.

Suplement diety na bazie Guarany, Eleuterokoka (żeń-szenia syberyjskiego), Zielonej kawy, Owocu dzikiej Róży, Aceroli.

Opracowując Action Tonic Bio naukowcy z Laboratoriów Super Diet przygotowali  kompletną formułę złożoną z 6 roślin dostarczających 80 mg(1)  kofeiny i zawierającą:
- eleuterokoka kolczastego, nazywanego także ‵żeń-szeniem syberyjskim※, który dostarcza energii fizycznej i umysłowej w stanach zmęczenia.
- guaranę, której nazwa pochodzi od plemienia Indian Guarani z Amazonii, od wieków wykorzystujących tę roślinę. Guarana zmniejsza uczucie zmęczenia, jej główną substancją jest kofeina. Action Tonic dostarcza 77,45 mg(1) kofeiny pochodzącej z guarany.
- Cynorrhodon, to kwaskowate owoce dzikiej róży. Spożywane były przez liczne ludy  plemion Indiańskich na całym obszarze występowania tej rośliny.
- acerolę  (Malpigia granatolistna), to niewielki czerwony owoc nazywany ‵wiśnią z Barbados※ lub ‵wiśnią z Antyli※. Jest znany z wysokiej zawartości witaminy C. Action Tonic dostarcza 20 mg(1) witaminy C (25% RWS**), która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.
- zielona kawa doskonale uzupełnia  tę formułę dostarczając 2,55 mg* kofeiny.

* zawartość w 2 ampułkach

űrodki ostrożności:
Produkt nie jest zalecany do stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Zawiera kofeinę (80 mg w dziennej porcji). Nie zaleca się stosowania u dzieci, nastolatków, kobiet w ciąży i kobiet karmiących, a także u osób nadwrażliwych na działanie kofeiny. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o jednoczesnym przyjmowaniu innych leków. Należy poinformować lekarza w przypadku występowania cukrzycy lub chorób sercowo-naczyniowych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki:
- ekstrakt wodny z: korzenia eleuterokoka kolczastego (Eleutherococcus senticosus)*; owoców dzikiej róży (Rosa canina)*; skoncentrowany sok pomarańczowy*; ekstrakt suchy z nasion guarany standaryzowany na zawartość kofeiny (Paullinia cupana)*; ekstrakt suchy z owoców aceroli standaryzowany na zawartość witaminy C (Malpighia punicifolia)*; ekstrakt suchy z nasion zielonej kawy standaryzowany na zawartość kofeiny (Coffea canephora)*; ekstrakt suchy z korzenia eleuterokoka kolczastego (Eleutherococcus senticosus)*.

Zawiera 80 mg kofeiny w dziennej porcji.

* produkty rolnictwa ekologicznego

Zalecana dzienna porcja do spożycia: maksymalnie 2 ampułki dziennie, najlepiej rano. Stosować maksymalnie przez 2 miesiące. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób użycia:
W celu opróżnienia ampułki należy ułamać oba końce wzdłuż białej linii.

Zawartość opakowania: 20 ampułek po 15 ml
Objętość netto: 300 ml

Cechy
Nazwa grupyMedycyna estetyczna
Mesoprotech Sztyft 100+ 4,5g
cena widoczna po zalogowaniu
Mesoestetic Modified Jessner 50+50ml
cena widoczna po zalogowaniu