Refectocil Eylash Growth 4ml
Refectocil Eylash Growth 4ml
Refectocil Eylash Growth 4ml
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaRefectocil Eylash Growth 4ml
ProducentRefectocil
Id produktu8871
SymbolREF4001
Dostępnośćmała ilość
Opis

RefectoCil Eyelash Growth Booster odżywka na porost rzęs

 

 

 

RefectoCil BeautyLash EyeLash Growth Booster

Magicznie długie rzęsy - całkowicie naturalne!
Pozwól mówić swoim oczom. Dzięki EyeLash Growth Booster w końcu możesz mieć rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś. Rzęsy staną się widocznie dłuższe, bardziej gęste i odporne*


Serum w naturalny sposób aktywuje przyspieszony wzrost rzęs:
- do 75% dłuższe rzęsy po 6 tygodniach 
- serum wzmacnia i dodaje objętości
- wysoce wydajny preparat dla zdrowych i pięknych rzęs
- kluczem są bioaktywne substancje wspomagające osiągnięcie pomyślnych rezultatów 
- naukowo udowodniona efektywność i komfort

Tajemnica tkwi w karaibskim koralowcu Plexaura Homomalla.
Substancja czynna naturalnie występująca w Plexaura Homomalla stymulując cebulki, skutecznie pobudza wzrost rzęs. Faza wzrostu istniejących rzęs wydłuża się, a liczba odrastających włosków wzrasta. Bioaktywne substancje czynne pobudzają proces odbudowy i poprawiają strukturę oraz elastyczność rzęs.

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach. Po 6 - 8 tygodniach Twoje rzęsy wyglądać będą na znacznie dłuższe, pełniejsze i mocniejsze. Regularne stosowanie gwarantuje ponadto piękny połysk i zdrowy wygląd.

 

*potwierdzone przez uznany instytut dermatest na podstawie badań przeprowadzonych na 20 osobach przez 6 tygodni.

 

Jak to działa?

 

Kluczowa substancja Black Sea Rod Oil, wydobywana w naturalny sposób z karaibskiego koralowca Plexaura homomalla, znacznie wydłuża wspomnianą faze anagen (faza wzrostu) rzęs i zmniejsza liczbę włosków przechodzących do fazy Catagen i Telogen.  Korzenie włosków są stymulowane do podziału komórki, przez co wzrost rzęs jest aktywowany. Ponadto, struktura i elastyczność rzęs są ulepszone a przedwczesne wypadanie lub złamanie jest uniemożliwione.  
Ponieważ substancja czynna w Eyelash Growth Booster jest naturalnie występującą w koralowcu Plexaura homomalla, jest bioaktywna i dlatego też łatwiej przyswajalna przez ciało ludzkie, aniżeli substancje wytwarzane syntetycznie. Podczas rozwoju receptury BeautyLast Growth Booster podjęto wysiłek aby stworzyć odżywkę bez wielu dodatków, aby nie wpływać niekorzystnie na czysty i skuteczny ekstrakt z koralowca.
Selektywnie dodano substancje takie jak - kwas hialuronowy, biotyna i D - pantenol - pielęgnują i odżywiają rzęsy w każdej fazie ich wzrostu.
- "Witamina Urodyâ
biotyna jest niezwykle ważna dla wzrostu zdrowych włosków, jest zaangażowana w metabolizm wielu komórek i procesów w organizmie.
- D - pantenol jest ważną częścią samego włosa i równocześnie ważnym elementem odżywczym, dbającym o jego zdrowie. Działa jak tarcza ochronna dla włosów, wygładza je i wyrównuje płaszczyzny, nadaje rzęsom piękny połysk. 
- Kwas hialuronowy jest w całości przyswajany przez skórę, intensywnie nawilża tkanki i cebulki włosów. Poprzez zapewnianie wystarczającej ilości wilgoci, zapobiega wysychaniu cebulek włosowych.

Aplikacja
Należy stosować serum raz dziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy i okolic oczu. Nakładanie jest niezwykle proste, wystarczy nanieść BeautyLash Eyelash Growth Booster na górnej i dolnej powiecie u podstawy rzęs jednym pociągnięciem pędzelka.
Skuteczność produktu opiera się na regularnym stosowaniu przez kilka tygodni. Jeśli aplikacja zostanie wstrzymana, to przestanie być skuteczne. Jeśli chcesz aby Twoje rzęsy zachowały piękny wygląd na dłużej zaleca się kontynuowanie korzystania z produktu. W zależności od indywidualnego metabolizmu każdego człowieka rezultaty mogą się od siebie różnić, w związku z tym zastosowanie BeautyLash Eyelash Growth Booster  przez dłuższy czas może być konieczne w niektórych przypadkach. 
BeautyLash Eyelash Growth Booster może być również stosowany do wypełnienia rozrzedzonych brwi czy nawet łysiny.
1 butelka zawiera kurację na okres od 4 do 5 miesięcy codziennego stosowania na górnej i dolnej powiece.


Pojemność: 4 ml

 

 

Cechy
Nazwa grupyPielęgnacja rzęs
Henna proszkowa grafitowa KAMA 10ml
cena widoczna po zalogowaniu