Natinuel Alium h28 1x1ml
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaNatinuel Alium h28 1x1ml
ProducentNatinuel
Id produktu11421
SymbolMD02
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Alium h24 / Alium h28 - filler pewny i trwały.

Hialuronian sodu wykorzystywany w produktach Alium h24 oraz Alium h28 jest surowcem oczyszczonym otrzymanym z fermentacji bakterii (metoda biotechnologiczna) poprzez Streptococcus Equi . Jest to naturalny szczep bez modyfi kacji genetycznych (bez GMO). Szczep ten gwarantuje najwyższą czystość i bezpieczeństwo, ponieważ nie produkuje streptokinazy, hialuronidazy, toksyny erytrogenicznej, hemolizyny, endotoksyny ani żadnej innej toksyny lub zanieczyszczenia immunogennego.

Charakterystyka działania:
Podstawowym celem charakterystyki działania Alium h24 i Alium h28 na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego za pomocą BDDE jest znalezienie optymalnych warunków w celu łatwego wprowadzenia hydrożelu za pomocą strzykawki, bez naruszenia jego struktury. Optymalne rozwią- zanie uzyskuje się poprzez odpowiednią kombinację pomiędzy średnicą igły, wielkością strzykawki a właściwościami wiskoelastycznymi produktu. Rezultaty wskazują, że dla Alium h24 optymalnie jest użycie strzykawki z wykorzystaniem igły 27G (TSK) a dla Alium h28 zaleca igłę 25 G (TSK).

Alium h28:
Stężenie HA 28mg/ml jest wstrzykiwane w głębsze warstwy skóry i znajduje zastosowanie w zakresie korygowania zmarszczek głębokich, kształtowania obszaru kości jarzmowych, policzków, obszaru żuchwy , podbródka oraz do modelowania nosa. Jest to produkt idealny do zmiany konturu twarzy.

Pojemność: ampułkostrzykawka 1 x 1 ml

Cechy
Nazwa grupyMedycyna estetyczna