Lampa lupa Circus LED
Lampa lupa Circus LED
Lampa lupa Circus LED
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaLampa lupa Circus LED
ProducentLuxo
Id produktu561
SymbolLX101102
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Wykonywanie dokładnych prac wiąże się z zastosowaniem dobrego światła i właściwego powiększenia. Lampa z lupą LUXO Circus LED doskonale łączy te dwie zalety.

Lampa posiada okrągłe diody LED o mocy 10 Watt oraz wysokiej jakości szkło powiększające. Lupa o średnicy 165 mm powiększa w skali 3,5 dioptrii oddając przy tym nieskazitelny obraz. Jest optymalnym narzędziem dla wszystkich specjalistów potrzebujących najlepszej jakości obrazu. Znajduje zastosowanie przy precyzyjnych zabiegach podologicznych, zabiegach na twarzy lub podczas stylizacji rzęs. Lampa posiada obrotowe ramię. W zestawie z tą lampą jest imadło stołowe, które można przykręcić np. do blatu biurka. Wszystkie przeguby są dobrze i estetycznie zamaskowane. Oprawa oświetleniowa wykonana jest z aluminium, malowana proszkowo (trwały lakier). űwiatło LED można przyciemniać, a zintegrowana funkcja OFF wyłącza lampę automatycznie po 4 lub 9 godzinach.

Dane techniczne lampy LUXO Circus LED:
- temperatura barwowa: 4000 K (Kalvin - Kelwin) taka wartość oznacza białą, naturalną barwę światła, która idealnie służy do precyzyjnych diagnoz i zabiegów na tkance skórnej, Ra 90 (CRI) ta wartość odpowiada za wierne oddawanie barwy jest to jedna z najwyższych wartości, oznacza to, że oddany obraz kolorystyczny oglądanego przedmiotu z tej lampy jest bardzo zbliżony do naturalnego światła dziennego (słonecznego)
- natężenie oświetlenia: MAX 3500 lux , okrągłe moduły o mocy 10W
- głowica lampy wykonana z aluminium 245 mm x 310 mm
- pole widzenia: 165 mm. to średnica szkła powiększającego
- długość ramienia dolnego: 500 mm
- długość ramienia górnego: 500 mm
- grubość szkła powiększającego: 3,5 dioptrii (powiększenie 188%)
- źródło światła: LED
- żywotność: 50 000 godzin (ok 20 lat używania w gabinecie podoogicznym lub kosmetycznym)
- zużycie energii : 23 Watt
- podłączenie: 220-240 V, 50 Hz
- ściemniacz: ściemnia światło LED 10-100%
- możliwość stabilnego ustawienia lampy, regulacja możliwa jest w dowolnym kierunku obrotu, wszystko sterowane jest w cichy i stabilny sposób
- lampa ma duży zasięg
- gwarancja: 5 lat
- funkcja timera: 4 lub 9 godzin
- kolor ramion biały, dodatki w lampie w kolorze czarnym

Opakowanie: 1 sztuka

Cechy
Nazwa grupyUrządzenia kosmetyczne