Gel Polish UV&LED Eternal Beauty H243 8g
Gel Polish UV&LED Eternal Beauty H243 8g
Gel Polish UV&LED Eternal Beauty H243 8g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaGel Polish UV&LED Eternal Beauty H243 8g
ProducentLa Femme
Id produktu12350
SymbolLAF25H243
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Kryjący, jasny odcień bordo, kryje w sobie siłę i kobiecość! Idealny dla kobiet o pięknej duszy, odważnie stawiających czoła wszystkim niespodziankom, które staną na ich drodze! Pełne krycie, formuła HD Pigment.

Tej nocy niebo ma wyjątkowy odcień granatu, a blask gwiazd odbija się w Twych oczach... Nadchodzi czas, aby wypowiedzieć życzenie... A może sześć! Gdy wybije północ zamknij oczy i skup się na swoich życzeniach, w taką noc jak ta wszystko się może zdarzyć! La Femme® przedstawia "Midnight Wishes" - wyjątkową świąteczno-karnawałową kolekcję Lakierów Hybrydowych Non Stop Color®! Sześć wyjątkowych, przepięknych kolorów o wykończeniu klasycznym, metalicznym oraz brokatowym. Od głębokiego bordo po najpiękniejszy odcień granatu, od starego złota do skrzącego się srebra Midnight Wishes to kompozycja kwintesencja elegancji i magii űwiąt.

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD. Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut. Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie. Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci. Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™. Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

Uwaga:
W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Pojemność: 8 g

Cechy
Nazwa grupyStylizacja paznokci
Vinylux IN LUST 416 15 ml
cena widoczna po zalogowaniu
Shellac ICED CAPPUCINO 7.3ml
cena widoczna po zalogowaniu