Gel Polish UV&LED Enjoy The Sun H254 8g
Gel Polish UV&LED Enjoy The Sun H254 8g
Gel Polish UV&LED Enjoy The Sun H254 8g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaGel Polish UV&LED Enjoy The Sun H254 8g
ProducentLa Femme
Id produktu12343
SymbolLAF25H254
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
H254 Enjoy The Sun - Intensywnie żółty, świeży i upajający. To kolor słońca i radości. Jego pozytywny ładunek zapewnia odżywczy zastrzyk energii.

Back to Life to nowa letnia kolekcja lakierów hybrydowych Non Stop Color™ w formule Ultra HD, paleta charyzmatycznych kolorów, które podkreślają zdecydowaną kobiecość: od żywej żółci przez zmysłową czerwień po eteryczny błękit. Wybór sześciu odcieni które będą prawdziwymi hitami lata! Powróć z nimi do snucia marzeń dzięki jasnym i żywym kolorom - symbolom piękna, elegancji i radości życia. Nasza letnia kolekcja lakierów hybrydowych to eksplozja wolności i energii, który inspiruje Cię do ponownego odkrywania radości bycia razem i optymistycznego spojrzenia na życie.

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD. Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut. Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie. Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci. Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™. Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

Uwaga:
W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Pojemność: 8 g

Cechy
Nazwa grupyStylizacja paznokci
Spheric żel akrylowy Natural 30g
cena widoczna po zalogowaniu
Vinylux POWDER MY NOSE 136 15ml
cena widoczna po zalogowaniu
Shellac ARTISAN BAZAAR 7.3ml
cena widoczna po zalogowaniu