Gel Polish UV&LED Dusk Dunes H288 8g
Gel Polish UV&LED Dusk Dunes H288 8g
Gel Polish UV&LED Dusk Dunes H288 8g
Gel Polish UV&LED Dusk Dunes H288 8g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaGel Polish UV&LED Dusk Dunes H288 8g
ProducentLa Femme
Id produktu12759
SymbolLAF25H288
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
H288 Dusk Dunes (Rouge Noir); euforyczny bordowy, kryjący. Charyzmatyczny kolor wypełni twój dzień przygodami i nie pozwoli Ci na nudę. Wyrazista głębia koloru zachęci Cię do szalonych działań.

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD. Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut. Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie. Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci. Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™. Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

Uwaga:
W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Pojemność: 8 g

Cechy
Nazwa grupyStylizacja paznokci
Vinylux MASQUERADE 130 15ml
cena widoczna po zalogowaniu
Kamyki Swarovsky srebrne-50szt.
cena widoczna po zalogowaniu