Gel Polish UV&LED Blazing Red H260 8g
Gel Polish UV&LED Blazing Red H260 8g
Gel Polish UV&LED Blazing Red H260 8g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaGel Polish UV&LED Blazing Red H260 8g
ProducentLa Femme
Id produktu12499
SymbolLAF25H260
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
H260 Blazing Red - Kryjący ciemnoczerwony, ognisty i uwodzicielski. Intensywny i głęboki odcień, jak kolor spalonej ziemi. Blazing Red Odkryj na nowo przyjemność zanurzenia się w absolutnej ciszy i podążaj za rytmem ziemi. Odważna gra odcieni, zawierająca kolory natury, bujne i spontaniczne.

Peaceful Adventure to zestaw 6 nowych, intensywnych, witalnych i wszechstronnych odcieni - prawdziwych jesiennych ikon! Od zieleni naturalnych krajobrazów, przez róż peonii aż po dzikie taupe. Kolekcja lakierów hybrydowych La Femme® Jesień / Zima 2021 Ultra HD to ścieżka pełna przygód!

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD. Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut. Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie. Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci. Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™. Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

Uwaga:
W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Pojemność: 8 g

Cechy
Nazwa grupyStylizacja paznokci
Spheric żel akrylowy Light Pink 30g
cena widoczna po zalogowaniu
Żel kolorowy ART Yellow 8g
cena widoczna po zalogowaniu