Gel Polish UV&LED Amsterdam H214 8g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaGel Polish UV&LED Amsterdam H214 8g
ProducentLa Femme
Id produktu11885
SymbolLAF25H214
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Amsterdam to miejsce, gdzie zapach wolności unosi się na każdym skrzyżowaniu. To miasto o niesamowitej, klimatycznej atmosferze, zachęcającej do niezobowiązującej zabawy i radosnego zwiedzania. Kanały, barki, dzielnica czerwonych latarni, a obok wspaniałe muzea i wszechobecne rowery. Atmosfery tego miasta nie można spotkać nigdzie indziej. Kolorem Amsterdamu jest soczysty pomarańcz. Zabaw się kreacją i wybierz ten odcień do swojej jesienno zimowej stylizacji. Odważny i energetyczny, tak jak Amsterdam z kolekcji Urban Neuances.

Non Stop Color Gel Polish UV&LED System zapewnia trwały kolor, połysk i wzmocnienie paznokci przez 14 dni. Innowacyjny system Non Stop Color™ Perfect Shape pozwala uzyskać idealnie gładką i pozbawioną niedoskonałości powierzchnię paznokcia bez użycia pilnika. To wszystko dzięki połączeniu samopoziomujących właściwości z idealnym wypełnieniem płytki paznokcia: nowej Bazy HD z nowymi kolorami Ultra HD.

Nowa Baza Vitamin HD Base Coat UV&LED to specjalna baza wzbogacona o witaminę B5 i witaminę E, która chroni i wzmacnia cienkie i łamliwe paznokcie stymulując ich regenerację. Jej specjalne właściwości  samopoziomujące sprawiają, że idealnie wypełnia płytkę paznokciową i eliminuje wszelkie niedoskonałości. Używając Vita HD Base możesz również delikatnie przedłużyć płytkę paznokciową.

Stosowanie:
Na paznokcie pokryte Non Stop Color Base Coat UV&LED System nałożyć 1 lub 2 cienkie warstwy Non Stop Color Gel Polish UV&LED System. Dokładnie pokryć całą powierzchnię paznokci łącznie z krawędziami wolnego brzegu. Utwardzić w lampie UV: 120 - 180 sekund, w lampie LED: 30 - 60 sekund.

Pojemność: 8g

 

Cechy
Nazwa grupyStylizacja paznokci
Seche Ultra-V Top Coat 14 ml
cena widoczna po zalogowaniu
Primer bezkwasowy, witaminowy 7ml
cena widoczna po zalogowaniu
Shellac DARK DAHLIA 7.3ml
cena widoczna po zalogowaniu