Eye Make Up Remover 100ml
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaEye Make Up Remover 100ml
ProducentJanssen Cosmetics
Id produktu1878
SymbolJ8800
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Delikatna, żelowa emulsja oczyszczająca, dokładnie usuwająca makijaż wrażliwej okolicy oczu. Formuła produktu jest beztłuszczowa i bezalkoholowa. űwietnie sprawdzi się przy każdym typie cery. Doskonale poradzi sobie również z makijażem wodoodpornym oraz demakijażem ust. Zastosowanie emulsji sprawia, że skóra w efekcie jest idealnie oczyszczona, odświeżona i wygładzona, bez pozostawienia tłustego filmu. Dzięki obecności kompleksu nawilżającego, zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody. Odpowiedni również dla osób noszących szkła kontaktowe.

Sposób użycia:
Usunięcie makijażu z powiek i rzęs powinno zawsze nastąpić przed właściwym oczyszczeniem twarzy. Delikatnie przyłóż wacik nasączony Eye Make Up Remover, pozwól krótko pracować preparatowi i delikatnie przesuwaj wacik, od nasady aż po końce rzęs. Należy unikać tarcia i ciągnięcia powiek, aby nie dopuścić do przedostania się preparatu i resztek makijażu do oczu.

Wskazówka:
  
Nadaje się również do usuwania makijażu ust.

Składniki:
- Glikol butylenowy: rozpuszczalnik o działaniu zatrzymującym wilgoć. Bardzo dobra tolerancja na skórę, szczególnie w odniesieniu do codziennego stosowania

Pojemność: 100 ml

Cechy
Nazwa grupyPielęgnacja twarzy
Serum Hydratation Optimale 30ml
cena widoczna po zalogowaniu