Biocellulose Mask-opakowanie 5szt.
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaBiocellulose Mask-opakowanie 5szt.
ProducentJanssen Cosmetics
Id produktu8471
SymbolJ8205P
Dostępnośćtowar dostępny
Opis

Opis produktu:
Maska biocelulozowa to wynik zaawansowanych naukowych badań, zapewniający spektakularny efekt ‵drugiej skóry※: doskonale dostosowuje się do kształtu twarzy, zwiększając kilkukrotnie swoją skuteczność. Biotechnologicznie wytwarzana za pomocą fermentacji, następnie nasączana wysokiej jakości roztworem składników aktywnych maska zapewnia niezwykłą jakość i efektywność. Biocelulozowa błona posiada nadzwyczajnie drobną strukturę trójwymiarowej siateczki. Pozyskuje się ją od bakterii, które są hodowane lub wytwarzane w 100%-owym roślinnym środowisku (roztwór składający się z owoców). Błona pojawia się po około dwóch tygodniach, zostaje przycięta i poddana sterylizacji po kompleksowym procesie oczyszczania. Ostatecznie, maska zostaje nasączana w odpowiednim roztworze substancji aktywnych, a później indywidualnie zapakowana. Wstępne kliniczne próby aplikacji zostały podjęte na polu chirurgii rekonstrukcyjnej. Odkryto, że ten rodzaj substancji posiada nieocenione właściwości. Jej trójwymiarowa nanostruktura umożliwia substancjom aktywnym sprawniejsze przenikanie przez naskórek, działając natychmiastowo - perfekcyjnie wygładzając i dodając skórze sił witalnych.

Sposób użycia:
1. Po oczyszczeniu skóry rozkładamy maskę, która jest umieszczona pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami.
2. Układamy maskę na twarzy klienta, dopasowując ją do powierzchni twarzy skóry.
3. Pozostawiamy maskę na 15–20 min., po czym zdejmujemy ją i wykonujemy delikatny masaż, wprowadzając pozostałości preparatu w skórę twarzy.

Wskazówki:
Maska posiada niezmiernie odświeżający i chłodzący efekt. Jest to szczególnie przyjemne w upalne dni lub w przypadku skóry podrażnionej. Szczególnie polecana po zabiegach mikrodermabrazji, mezoterapii igłowej, peelingach chemicznych, zabiegach laserowych i IPL. W zimie maskę można nieco zagrzać, wkładając nieotwartą jeszcze saszetkę do gorącej wody (30-35°C) na kilka minut. Następnie nałożyć maskę, a na nią położyć ciepły kompres na czas aplikacji.

Składniki:
- Polimer sorbitolu: biotechnologicznie otrzymywany polisacharyd, pozyskiwany ze skrobi kukurydzianej i soi, poprzez proces fermentacji – tworzy elastyczny film na skórze i wiąże molekuły wody, intensywnie i długotrwale nawilża wszystkie warstwy skóry, pozostawiając ją szczególnie miękką i wygładzoną
- Długołańcuchowy kwas hialuronowy: nawilża i zatrzymuje wilgoć w skórze
- Gliceryna: redukuje przeznaskórkową utratę wody (TEWL)
- Kolagen: nawilża i zatrzymuje wilgoć w skórze, zapewnia efekt liftingu
- Aloes: nawilża, łagodzi podrażnienia i wygładza skórę

Wyniki badań:
10 ochotników testowało maskę biocelulozową nasączoną wodą. Po upływie 15 minut, został zmierzony poziom nawilżenia skóry. űrednio, odnotowywano poprawę o 72%. W praktyce, ten imponujący wynik jest jeszcze większy, ponieważ maska biocelulozowa jest nasączana w odpowiednim roztworze substancji aktywnych.

Opakowanie: 5 sztuk

Cechy
Nazwa grupyPielęgnacja twarzy
MEN 24/7 Skin Energizer 50ml
cena widoczna po zalogowaniu
Caviar Luxury cream 150ml
cena widoczna po zalogowaniu
Firming Neck & Decollete Cream 150ml
cena widoczna po zalogowaniu
Hydra-Hyal2 krem do twarzy 100ml
cena widoczna po zalogowaniu