Barbicide spray do dezynfekcji powierzchni 5L
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaBarbicide spray do dezynfekcji powierzchni 5L
ProducentBarbicide
Id produktu12191
SymbolBBS3011
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
BARBICIDE - spray do dezynfekcji wszystkich powierzchni - opakowanie uzupełniające.

Skuteczna dezynfekcja powierzchni:
Gotowy do użycia płyn do dezynfekcji wszystkich powierzchni użytkowych oraz urządzeń i akcesoriów w miejscach publicznych m.in. salonach kosmetycznych i fryzjerskich ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manicure, pedicure i tatuażu. Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych to pełna ochrona przed zakażeniami w miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń.

Szerokie spektrum działania:
Skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy otoczkowe łącznie z koronawirusem, BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).

Bezpieczny dla zdrowia:
Zgodnie z zaleceniem WHO zawiera propanol, który skutecznie niszczy coronavirus COVID-19. Bez aldehydów i fenoli, nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień.

Bezpieczny dla narzędzi i akcesoriów:
Potwierdzone stosowanie na powierzchnie m. in.: akrylowe, ze stali szlachetnej, ceramiki, tworzywa sztucznego i szkła. Nie powoduje matowienia powierzchni grzebieni, szczotek, wałków, prostownic, lokówek, nożyczek, urządzeń, leżanek, foteli, umywalek, mebli, podłóg oraz pozostałych akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich.

Zgodność z przepisami:
Dezynfekcja zgodna z przepisami: zgodny z normami europejskimi: EN 14561 (aktywność przeciwbakteryjna), EN 14562 (dezynfekcja sprzętu medycznego), EN 14476 (aktywność wirusobójcza), EN 13624 (aktywność grzybobójcza) i EN 13727 (aktywność przeciwbakteryjna). Skutecznie przetestowany według przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH). Dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów.

Prosta dezynfekcja:
Szybka dezynfekcja do wszystkich powierzchni. Spryskać powierzchnię preparatem BARBICIDE, odczekać wymagany czas kontaktu preparatu z powierzchnią i wytrzeć. Do usunięcia z powierzchni mechanicznych zabrudzeń poleca się Chusteczki Do Dezynfekcji "Barbicide Wipes", a następnie spryskanie powierzchni Sprayem. Czas dezynfekcji: 3 minuty.

Pojemność: kanister 5 L

Cechy
Nazwa grupyDezynfekcja i sterylizacja
Aerodesin 2000 5L
cena widoczna po zalogowaniu
Lysoformin 3000 1L
cena widoczna po zalogowaniu