AF3.0 Peelingujący żel do mycia twarzy 200g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaAF3.0 Peelingujący żel do mycia twarzy 200g
ProducentBielenda Professional
Id produktu3444
SymbolBL137496
Dostępnośćtowar dostępny
Opis

Opis produktu:
Żel delikatnie peelingujący oczyszcza ujście gruczołów łojowych, niweluje przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry oraz normalizuje wydzielanie sebum. Delikatnie peelingujący żel do mycia twarzy z linii Acid Fusion 3.0 przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, szczególnie wymagająca dogłębnego oczyszczenia.

Acid Fusion 3.0 to doskonała alternatywa dla osób, których skóra nie toleruje zabiegów z retinolem. Ekspertom Bielenda Professional udało się również zminimalizować efekt złuszczania skóry, przy zachowaniu najwyższej skuteczności terapii. Dzięki temu jest to idealny zabieg także dla tych klientek, które z uwagi na codzienną aktywność, nie mogą pozwolić sobie na zabiegi z kwasami. Acid Fusion 3.0 jest przy tym programem restrukturyzującym, który przy zachowaniu fotoprotekcji można wykonywać przez cały rok, niezależnie od sezonu. To kolejny ekspresowy zabieg w ofercie Bielenda Professional. Jego wykonanie zajmuje około 20‑25 minut. Na procedurę zabiegową w gabinecie składa się demakijaż oraz aplikacja dwóch masek z kwasami (jedna po drugiej, bez zmywania). Obie maski dokładnie wcieramy w skórę. Dzięki temu łączymy działanie składników aktywnych zawartych w produktach z mechanicznym usunięciem komórek naskórka, gwarantując przy tym równomierne wnikanie kwasów. Klientka zmywa preparaty w domu, po upływie czasu zaleconego przez osobę wykonującą zabieg. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zmyciu maski. Skóra jest rozjaśniona, napięta, wygładzona, jej koloryt  wyrównany, ujścia gruczołów łojowych zwężone, a stany zapalne zredukowane. Integralną część zabiegu Acid Fusion 3.0 stanowi dedykowana pielęgnacja domowa: Zaawansowany krem korygujący niedoskonałości, Delikatnie peelingujący żel do mycia twarzy oraz Tonik z kwasem migdałowym.
Fundamentem nowego zabiegu Acid Fusion 3.0 jest połączenie kwasów o cenionym i potwierdzonym działaniu terapeutycznym – to kwas azeleinowy, salicylowy, migdałowy oraz laktobionowy. Działanie kwasów zostało przy tym wsparte promotorami przenikania, czyli kompleksem składników, które zwiększają ich zdolności penetracji wgłąb skóry. W roli promotorów wykorzystany został skwalan, sorbitol oraz betaina. Rezultaty stosowania preparatów Acid Fusion 3.0 potwierdzają, że był to wybór najlepszy z możliwych.

Składniki:
D-panthenol, mentol, drobinki peelingujące.

Pojemność: 200 g

Cechy
Nazwa grupyPielęgnacja twarzy
Botanica White Mask 30g-1 zabieg
cena widoczna po zalogowaniu
Brightening Exfoliator 100ml
cena widoczna po zalogowaniu
Gernetic Symbiose 150ml
cena widoczna po zalogowaniu
Gernetic Myo Myoso 30ml
cena widoczna po zalogowaniu