Ultimate W+ antyprespirant p. przebarwieniom 50ml
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaUltimate W+ antyprespirant p. przebarwieniom 50ml
ProducentMesoestetic
Id produktu10990
SymbolEXT193732
Dostępnośćmała ilość
Opis

Opis produktu:
Dezodorant do codziennego stosowania, zawierający długo działające (48 h) składniki przeciwbakteryjne i przeciwpotne, które kontrolują i zmniejszają nadmierną potliwość. Zawarty w produkcie kompleks o działaniu wybielającym i przeciwutleniającym zapewnia skuteczną ochronę skóry przed codziennymi szkodliwymi czynnikami (promieniowanie UV itp.), a także jest inhibitorem tyrozynazy i α-MSH, które biorą udział w procesie syntezy melaniny. Ultimate W+ whitening antiperspirant roll‑on pomaga rozjaśnić odcień skóry pod pachą, zapobiegając powstawaniu ciemnych plam. Dzięki temu, że produkt nie zawiera alkoholu, a w swoim składzie ma ekstrakt Aloe Vera oraz witaminę E, jest bardzo dobrze tolerowany i chroni skórę przed podrażnieniem, pielęgnując i tonizując skórę pod pachą nawet po depilacji. Maksymalną wygodę zapewnia aplikator w kulce, dzięki któremu na skórę nakładana jest właściwa ilość produktu. Delikatny zapach i lekka konsystencja dają przyjemne uczucie świeżości.

Wskazania:
Ultimate W+ whitening antiperspirant roll‑on nadaje się do codziennej pielęgnacji, a także do leczenia zmian pigmentowych w obszarze skóry pod pachą. Do wszystkich rodzajów skóry.

Sposób stosowania:
Starannie umyć i osuszyć obszar pod pachą, aby zapewnić poprawne nałożenie dezodorantu oraz ochronę przed bakteriami. Delikatnie przesunąć kulkę po skórze i przed założeniem ubrania odczekać chwilę na wyschnięcie produktu. Stosować codziennie.

Zalecenia:
Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W razie przypadkowego kontaktu, spłukać obficie wodą.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Pojemność: Roll-on 50 ml

Cechy
Nazwa grupyMedycyna estetyczna
Natinuel Alium h24 1x1ml
cena widoczna po zalogowaniu
Mesoestetic Eyecon
cena widoczna po zalogowaniu