Mesoestetic Crystal Fiber Mask Post Peel 5x5g
szt.
cena widoczna po zalogowaniu
NazwaMesoestetic Crystal Fiber Mask Post Peel 5x5g
ProducentMesoestetic
Id produktu8315
SymbolT-PSEN0001
Dostępnośćtowar dostępny
Opis

Maska z nanowłóknami 3D.
Włókna krystaliczne to innowacyjny, w 100% naturalny, bezpieczny i higieniczny materiał przeznaczony do użytku medycznego.

Laboratorium Mesoestetic® stworzyło Post Peel Crystal Fiber Mask - maskę do twarzy nowej generacji, aby przyśpieszyć proces regeneracji skóry, odbudować warstwę hydrolipidową oraz zwiększyć stopień nawilżenia skóry.
Maska Crystal Fiber gwarantuje ciągły i długotrwały kontakt między składnikami aktywnymi a skórą.

 

Wskazania:

Pobudzenie aktywności komórkowej, regeneracja i głębokie nawilżenie skóry.
Maska Post_Peel Crystal Fiber to innowacyjny produkt, który można stosować po zabiegach z z zakresu medycyny/kosmetyki estetycznej:

- mikrodermabrazji
- mezoterapii
- rollerach medycznych

- pilingach chemicznych


Maskę Post Peel Crystal Fiber należy stosować zawsze, kiedy skóra potrzebuje nawilżenia, ukojenia i regeneracji.


 

Skład:

Maska dzięki swej krystalicznej strukturze oraz działaniu okluzyjnemu ODT (Occlusive Dressing Treatment), zapewnia idealne warunki do skutecznego wchłaniania się substancji aktywnych. Lokalnie zwiększa temperaturę na powierzchni skóry, co prowadzi do rozszerzenia porów, a w konsekwencji do zwiększonego przenikania składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Maska zawiera szereg substancji o działaniu regenerującym, łagodzącym i nawilżającym (m.in. kwas hialuronowy, kolagen, mocznik, wyciągi roślinne).

 

Efekty stosowania:

Maska przywraca równowagę hydrolipidową skóry, odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność, przyspiesza proces regeneracji – skóra staje się gładka, nawilżona i elastyczna.

 

Sposób użycia:

Post Peel Crystal Fiber Mask została opracowana jako preparat do użytku profesjonalnego, ale można ją również stosować w domu (łatwa aplikacja).

 

Opakowanie: 5 x 5g

Cechy
Nazwa grupyMedycyna estetyczna
Retix.C Glow Booster Serum 30ml
cena widoczna po zalogowaniu